קידום אתרים בגוגל

עמוד הביתלמה לקדם אתר ?מומחה קידום אתריםטיפים לקידום האתרקידום אתרים בגוגליועץ קידום אתריםקידום אתרים חינםגוגל קידום אתריםמהי מילת מפתח ?קידום אתרים - מנוף לעסקקידום אתרים - מהן האפשרויות ?קידום עסקים בגוגלעדכון פנגווין 4.0 - ספטמבר 2016אתרי מאמריםמאגר תמונות חינמיותקורס קידום אתרים

קורס קידום אתרים


Designed by Freepik

זה לא סוד שרוב הפעילות השיווקית של החברות והעסקים עוברות לרשת. עסק שאין לו אתר או לפחות דף פייסבוק הוא כמעט ואינו קיים (שלא לדבר על עסק שאין לו אפילו אזכור באינטרנט).

כל העסקים שמתחזקים אתר ודף פייסבוק יודעים שזה לא מסתיים רק שם, צריך לשווק ולקדם את האתר, את המוצרים והשירותים שהעסק נותן בצורה ממוקדת (או רוחבית תלוי בעסק) בכדי שתהיה תנועה לאתר ומשם לתפוס גולשים פוטנציאלים.

חברות שיווק באינטרנט רבות קיימות במשק, כל אחת מציעה את שירותיה שכוללים בין היתר : שיווק באינטרנט, ניהול עמודי פייסבוק, קידום אתרים במנועי חיפוש ובראשם גוגל, כתיבת תוכן שיווקית ועוד'

בעלי אתרים רבים מעדיפים לנסות בעצמם לקדם את האתר בין אם זה בשביל לחסוך לעצמם או בשביל לא להיות תלוי בחברה חיצונית.

מהו בעצם קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים הוא בעצם מכלול הנחיות לימודיות של חברה מסויימת (שמעבירה את הקורס) המסבירה כיצד לקדם את האתר ע"י נתינת וסקירת כלים שקיימים באינטרנט. קורס כזה בדרך כלל מתחלק לשניים, חלק ראשון למתחילים להסביר קצת על עולם האינטרנט, כיצד עובד הקידום בגוגל, הסברה על מילות מפתח, חשיבות תוכן באתר וכו'. והחלק השני המתקדם יותר מסביר על כלים מתקדמים שמוצעים בדרך כלל בתשלום ע"י חברות חיצוניות גדולות.

אז למי מתאים הקורס?

בעוד שהחלק הראשון של הקורס בדרך כלל מספיק בכדי שבעל העסק יקדם את האתר שלו ויכול להספיק לו בהחלט בעבודה של מספר שעות חודשיות להתחיל לראות ניצנים ולראות תוצאות. החלק השני של הקורס הינו למתקדמים ולרוב נועד לכאלו שרוצים את תחום "קידום אתרים" כעבודה, לקדם עסקים אחרים ולקבל על זה כסף.

אז מה אנחנו מציעים לכם בעצם?

אז זהו, שאנחנו לא מציעים קורסים לקידום אתרים, אנחנו מאמינים שבעל עסק רציני שרוצה קידום טוב לעסק שלו- לא יעשה קורס לקידום האתר וישקיע בעצמו שעות עבודה יקרות על קידום העסק שלו - בדיוק כמו שבעל עסק שצריך חשמלאי לא יעשה קורס חשמלאים בשביל לעשות עבודות חשמל לעצמו. אדם רציני שרוצה להצליח משתמש בניסיונם של אחרים על מנת לקדם את עצמו, זה לא להוציא כסף אלא להשקיע כסף.

(אגב, אם אתם רוצים קצת לעזור לעצמכם לא כתחליף לקידום האתר אלא לעזרה, תוכלו לקבל באתר של "קידום אתר" כלים שיעזרו לכם את העולם הזה יותר טוב)

לכן, אם אתם רוצים באמת לקדם את האתר תשאירו לנו הודעה ונחזור אליכם

 

המידע אודות קידום אתרים בגוגל באתר זה מוגן בזכויות יוצרים. טרחנו רבות לכתוב את המידע. אל תעתיקו - תקשרו.

©

2021