קידום אתרים בגוגל

עמוד הביתלמה לקדם אתר ?מומחה קידום אתריםטיפים לקידום האתרקידום אתרים בגוגליועץ קידום אתריםקידום אתרים חינםגוגל קידום אתריםמהי מילת מפתח ?קידום אתרים - מנוף לעסקקידום אתרים - מהן האפשרויות ?קידום עסקים בגוגלעדכון פנגווין 4.0 - ספטמבר 2016אתרי מאמריםמאגר תמונות חינמיותקורס קידום אתרים

יועץ קידום אתרים

יועץ קידום אתרים הוא איש קידום אתרים מומחה שאינו עוסק מעשית בקידום אתר אלא נמצא על תקן ייעוץ. זאת אומרת תפקידו של היועץ הוא לקחת את האתר ולתת את ההערות שלו ולהנחות את בעל האתר כיצד לקדם, איפה לתקן, וכיצד לבצע אופטימיזציה. לעיתים יועץ קידום אתרים נדרש גם לפקד על מספר מסויים של אנשי SEO.

יועץ קידום אתרים מקצועי ידע לקחת אתר ולנתח אותו מא' עד ת' ויציג את מילות המפתח הכי רלוונטיות לאתר. כמו כן יבצע היועץ ליווי של הקידום תוך כדי מתן הוראות לביצוע אופטימיזציה באתר = בקוד ובתוכן.

ישנם שני סוגי יועץ קידום אתרים.

  1. יועץ קידום אתרים על בסיס חד פעמי
    יועץ כזה מקבל לידו את האתר חוקר אותו ומוציא מסמך מסכם על כל מה שצריך לבצע באתר וכיצד יש לקדם אותו - את המסמך עצמו ניתן להעביר לחברת קידום אתרים או לחברת בניית האתרים על מנת לבצע את התיקונים והיועץ עצמו מקבל תשלום רק עבור אותו ייעוץ (כמובן שניתן בהמשך לשכור את שירותיו שוב עבור ייעוץ נוסף וכו)
  2. יועץ קידום אתרים על בסיס קבוע
    יועץ שמלווה את כל תהליך קידום האתר ברמה הכללית וגם ברמת המיקרו יועץ כזה ייתן הערות והנחיות למקדמי אתרים והתשלום בדרך כלל ליועץ כזה הוא ריטיינר חודש בחודשו.

בחברות קידום אתרים רבות ישנם יועצי קידום אתרים שמנהלים צוות של קידום אתרים - היועץ עצמו מתמקד בדרך כלל בבדיקות ובחקירות רוב הזמן בעוד המקדם הרגיל תפקידו לקדם על פי הוראות. ישנם חברות שיועץ קידום האתרים הוא גם מומחה קידום האתרים והוא גם מקדם האתרים עצמו.

תפקידו נוסף עבור יועץ קידום אתרים הוא הנחיות לחברות כתיבת תוכן על אילו מילות מפתח לכתוב ובאלו מילים להתמקד.

המידע אודות קידום אתרים בגוגל באתר זה מוגן בזכויות יוצרים. טרחנו רבות לכתוב את המידע. אל תעתיקו - תקשרו.

©

2021