קידום אתרים בגוגל

עמוד הביתלמה לקדם אתר ?מומחה קידום אתריםטיפים לקידום האתרקידום אתרים בגוגליועץ קידום אתריםקידום אתרים חינםגוגל קידום אתריםמהי מילת מפתח ?קידום אתרים - מנוף לעסקקידום אתרים - מהן האפשרויות ?קידום עסקים בגוגלעדכון פנגווין 4.0 - ספטמבר 2016אתרי מאמריםמאגר תמונות חינמיותקורס קידום אתרים

מהי מילת מפתח ?

מילת מפתח כללי

מילת מפתח במושגי האינטרנט היא מילה או רצף קצר של מילים הכי מרכזיות באתר.  אפשר לומר שבמידה ותרצו להגדיר אתר במילה או שתיים אז מילת המפתח היא המילה. מילת מפתח מתייחסת לתחום העיקרי הכללי בו האתר עוסק ועליו הוא מכונן את כל עיסוקי. מילת מפתח יכולה להיות גם רצף של מילים כגון : מטבחי עץ ויכול להיות גם לעיתים שלוש מילים כגון : עורך דין פיצויים. בעולם של קידום אתרים בגוגל בחירת מילת המפתח ויישומה באתר הם חשובים מאוד.

תפקיד מילות המפתח

תפקידה של מילת מפתח היא בעצם למקד את המטרה (את הגולש או את מנועי החיפוש) , לצמצם ולהגדיר במה האתר או הדף הספציפי עוסק. אם לדוגמא ניקח אתר שעוסק כולו בחנויות פרחים אז מילת המפתח הראשית יכולה להיות "חנויות פרחים" ובדפים פנימיים של אותו אתר אפשר למצוא לדוגמא מילות מפתח כגון : "חנויות פרחים במרכז" או "חנויות פרחים בצפון" ככל שמילת המפתח היא יותר קצרה היא נחשבת ליותר מבוקשת ומכנים אותה בעגה המקצועית "מילה גנרית" זאת אומרת מילה "כללית".

הקידום במילות מפתח

לעיתים כשתבחרו מילת מפתח כללית מידיי העלויות של קידום מילת מפתח כזאת יכולה להיות יקרה מאוד כגון אין דומה קידום מילת מפתח "עורך דין" כמו קידום של מילת מפתח "עורך דין ברעננה" ישנם תחומים שכדאי להתאמץ ולשלם עבור קידום מילה גנרית (בדרך כלל זה פונה לפורטלים מלאי תוכן שרוצים לתפוס כל גולש) אבל ללקוחות הקטנים והפרטים תמיד יהיה עדיף לקדם מילות מפתח יותר ארוכות ויותר ספציפיות לעסק או לאתר אותו הם רוצים לקדם. מומחה קידום אתרים מקצועי ידע לכוון אתכם בדיוק למילת המפתח הרצויה לאתר שלכם ובכך תחסכו עלויות רציניות וכבדות.

כלי מילות המפתח

לגוגל עצמו יש כלי  שנקרא "כלי מילות המפתח" (מתכנן מילות המפתח)  שבו הוא נותן רעיונות על פי רשימת מילים או אתרים דומים שנותנים לו. כלי מילות המפתח פופולארי מאוד בקרב מקדמי האתרים והוא מספק נתונים על נפח החיפוש , כמות תחרות ועלות לקליק בקידום ממומן. עם כלי זה הכח של מילת המפתח הופך להיות חזק יותר ניתן לבדוק ולהשוות מילות מפתח ובכך לבחור מילות מפתח חזקות וספציפיות מאוד להתקדמות נוחה בגוגל.

לקריאה נוספת :

המידע אודות קידום אתרים בגוגל באתר זה מוגן בזכויות יוצרים. טרחנו רבות לכתוב את המידע. אל תעתיקו - תקשרו.

©

2021