קידום אתרים בגוגל

עמוד הביתלמה לקדם אתר ?מומחה קידום אתריםטיפים לקידום האתרקידום אתרים בגוגליועץ קידום אתריםקידום אתרים חינםגוגל קידום אתריםמהי מילת מפתח ?קידום אתרים - מנוף לעסקקידום אתרים - מהן האפשרויות ?קידום עסקים בגוגלעדכון פנגווין 4.0 - ספטמבר 2016אתרי מאמריםמאגר תמונות חינמיותקורס קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא בעצם שם המשחק כאשר אומרים "קידום אתרים" כל מקדם מתחיל יודע שיש כמעט התעלמות מוחלטת משאר מנועי החיפוש כאשר רוצים לקדם אתר. קידום האתר בגוגל זוהי עבודה רצינית הדורשת מאמצים ונסיונות והפקת לקחים.

מהו מנוע החחיפוש גוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ברשת, הוא הוקם בשנת 1996 והפך עד מהרה למנוע החיפוש הפופולארי ביותר (בשנת 2011 הגיע למליארד גולשים ייחודים בחודש)  שמו של המנוע החיפוש הוא עיוות של המילה "גוגול" שמשמעותה מספר כמעט אינסופי (המספר הכמעט הכי גדול שידוע עד היום) בגלל היותו המנוע החיפוש המבוקש הוא מוביל את כל תעשיית קידום אתרים סביבו.

למה לקדם אתרים בגוגל ?

כמנוע החיפוש הגדול הוא מהווה מקור חשיפה לתכנים באינטרנט ומכאן גם לבעלי עסקים. כאשר גולש מחפש "פרחים" הוא מקבל רשימה של אתרים העוסקים בתחום הפרחים. כאשר מחפשים בחודש את המילה "פרחים" כ35,000 גולשים אלו מהווים גולשים פוטנציאלים אך מה לעשות ויש 10 מקומות בלבד בכל דף ורוב הכניסות שמתבצעות אחר החיפוש מקבלים ה-3 מקומות הראשונים. לכן בעל עסק עם אתר שנמצא ב10 הראשונה נהנה מחשיפה גבוהה.

קידום אתרים בגוגל האם עוד ניתן להיכנס לעשירייה הראשונה

כניסת אתר חדש ל-10 התוצאות הראשונות בגוגל תלויה במספר דברים חיוניים :

  • חברת קידום אתרים טובה עם מומחה קידום אתרים שיידעו לבצע את העבודה נאמנה
  • כמות התחרות על אותה מילת המפתח
  • וותק הדומיין מול וותק הדומיינים והמתחרים בתוצאות האלו
  • יישום טיפים לקידום האתר בצורה נכונה ויעילה
  • תוכן רלוונטי לגולש אשר ישאיר את הגולש באתר ויתן לו ערך מוסף
  • מזל - הרבה מזל :)

בשורה תחתונה לעשות היום קידום אתרים בגוגל זה חובה לכל עסק שרוצה להגדיל את ההכנסות שלו

 כדאי לנסות מבצע קידום אתרים מטורף באתר seolike

המידע אודות קידום אתרים בגוגל באתר זה מוגן בזכויות יוצרים. טרחנו רבות לכתוב את המידע. אל תעתיקו - תקשרו.

©

2021